Newsy

Rywal z czołówki w Łomży

Po zeszłotygodniowej porażce z Sokołem, zawodnicy łomżyńskiego zespołu ponownie zaprezentują się przed swoimi kibicami. Tym razem na Z18 zawita ekipa Lechii Tomaszów Mazowiecki. Rywal znajduje się na trzeciej pozycji w ligowej tabeli, ale w ostatnich dwóch meczach zgromadził jedynie jeden punkt.

Będzie to znakomita okazja do przełamania – zarówno dla gospodarzy jak i gości. Z pewnością kibice zgromadzeni na łomżyńskim stadionie będą liczyć na zatrzymanie kompletu punktów na Z18.

W dotychczas rozegranych spotkaniach raz padł remis, zaś raz zwycięstwo odniosła drużyna ŁKS 1926 Łomża. Jesienią w Łomży padł remis 1:1, zaś na wyjeździe w Tomaszowie, po golu Melao, wróciliśmy z kompletem punktów.

Początek spotkania w sobotę 30 września o godz. 15.00. Zapraszamy!