Newsy

SANTEC fotowoltaika sponsorem koszulek treningowych ŁKS-u

Serdecznie dziękujemy firmie SANTEC fotowoltaika za zakup koszulek treningowych dla Naszych zawodników.

Firma SANTEC fotowoltaika zajmuje się kompleksową usługą związaną z instalacjami fotowoltaicznymi. W branży jest od lutego 2019r i ma za sobą przeszło 600 takich instalacji. W ramach kompleksowej usługi, biuro firmy SANTEC pomaga w uzyskaniu aktualnych dotacji na fotowoltaikę jak również zgłoszeniem do zakładu energetycznego niezbędnych dokumentów, natomiast monterzy firmy SANTEC mają wszelkie uprawnienia do montażu fotowoltaiki i są fachowcami w swojej branży. Oferta firmy SANTEC skierowana jest do osób prywatnych, rolników i firm, a okręg w którym firma działa, to województwa podlaskie, mazowieckie i warmińsko-mazurskie.

W ofercie firmy SANTEC znajdziemy każdy dostępny na rynku moduł czy inwerter. Zabezpieczenia po stronie AC i DC, złączki typu MC4, przewody, konstrukcja oraz uziemienie instalacji fotowoltaicznej stosowane przez firmę SANTEC są certyfikowane i najwyższej jakości.

Montaż instalacji odbywa się w przeciągu 2-3 tygodni od podpisania umowy przez klienta.

Dzwoniąc na jeden z niżej podanych numerów telefonów, umów się z przedstawicielem firmy SANTEC na bezpłatny audyt i dowiedz się więcej o przysługującym Ci dofinansowaniu oraz instalacji jakiej potrzebuje Twoje gospodarstwo, by rachunki za prąd już nigdy nie były wysokie.

Rafał – 720-822-894

Wojtek – 511-592-052

Biuro – 666-609-606

SANTEC fotowoltaika

Al. Legionów 147D

18-400 Łomża

www.santec.pl