Newsy

SBR Bank oddział w Łomży kolejnym sponsorem ŁKS 1926 Łomża

SBR Bank odział w Łomży dołączył do grona sponsorów ŁKS 1926 Łomża. Spółdzielczy Bank Rozwoju obecny jest na rynku od 1955 roku, działa wyłącznie w oparciu o polski kapitał, łączy tradycje bankowości spółdzielczej i zdobyte doświadczenie z nowoczesnym sposobem prowadzenia usług bankowych. Bank stworzony został, aby służyć lokalnej społeczności, specjalizuje się w obsłudze rolnictwa, samorządów, przemysłu rolno – spożywczego, handlu, rzemiosła. Oferuje produkty finansowe dla klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów korporacyjnych. SBR Bank posiada sieć 20 placówek bankowych, oddziały zlokalizowane są w: Szepietowie, Nowych Piekutach, Białymstoku, Łomży, Suwałkach, Płaskiej, Grajewie i Warszawie. Odział w Łomży znajduje się przy ulicy Piłsudskiego 75.

Misją SBR Bank jest zwiększanie udziału w rynku i intensyfikacja rozwoju gospodarczego środowisk lokalnych.

Zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 dziękuje za okazane zaufanie i liczy na owocną współpracę.