Newsy

Sobotnie starcie warte trzech punktów

W najbliższą sobotę o godzinie 15:00 przy Z18 podopieczni Marcina Płuski powalczą o trzy punkty z Wartą Sieradz.

Mecz obu drużyn w rundzie jesiennej zakończył się remisem 2:2. W tym meczu zespół z Łomży, mimo wyniku 2:0, pokazał charakter i wolę walki do samego końca, ostatecznie remisując spotkanie dzięki bramkom Szymona Kuźmy i Przemysława Żebrowskiego.

Drużyna z Sieradza na wiosnę, po czterech kolejkach zdobyła cztery punkty. Warta wygrała ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 0:2, zremisowała z Pilicą Białobrzegi 1:1, przegrała z Unią Skierniewice 5:1 i uległa Pogoni Grodzisk Mazowiecki 1:2. Łomżyński Klub Sportowy w czterech meczach rundy wiosennej zdobył 6 punktów, remisując w meczu wyjazdowym z Unią Skierniewice, wygrywającna własnym stadionie z Pogonią Grodzisk Mazowiecki oraz remisując na wyjazdach z Lechią Tomaszów Mazowiecki oraz Victorią Sulejówek.

Oba kluby w tabeli dzielą zaledwie 4 punkty, co dodaje dodatkowego napięcia i znaczenia nadchodzącemu starciu. ŁKS Łomża zajmuje obecnie siedemnaste miejsce, posiadając na swoim koncie 17 punktów, podczas gdy drużyna prowadzona przez Krzysztofa Orzeszka plasuje się tuż przed nimi na czternastej pozycji, z dorobkiem 21 punktów. Biorąc pod uwagę miejsca obu drużyn w tabeli, możemy spodziewać się bardzo zaciętego pojedynku.

Sobotni rywale wiedzą, jak ważne są trzy punkty w kontekście swoich celów ligowych, więc spodziewać się można intensywnego, pełnego pasji widowiska Nie przegap tego starcia! Razem stworzymy niepowtarzalną atmosferę.

Do zobaczenia na stadionie!