Newsy

Sokół Sokółka kolejnym rywalem ŁKS-u

Przed naszym zespołem w najbliższą sobotę kolejny ligowy pojedynek na własnym stadionie. Rywalem ŁKS-u będzie Sokół Sokółka.

Najbliższy przeciwnik ŁKS-u po rundzie jesiennej zajmował miejsce w środku ligowej stawki. Runda wiosenna zespołowi z Sokółki jednak wybitnie „nie idzie”, w związku z czym nasi rywale wplątali się w walkę o utrzymanie w lidze. Obecnie Sokół zajmuje 11. miejsce z 24 punktami po rozegranych 23. spotkaniach. W siedmiu meczach rozegranych w 2021 roku zdobył zaledwie 4. punkty. Drużyna z Sokółki zdołała pokonać jedynie Krypniankę Krypno, przegrała m.in. z Wigrami i MKS-em Mielnik. Przed tygodniem na własnym stadionie Sokół zremisował bezbramkowo z Dębem Dąbrowa Białostocka.

ŁKS po zwycięstwie w środę w zaległym spotkaniu nad Spartą Augustów ma na koncie 50 „oczek” i zajmuje 4. miejsce w tabeli. W porównaniu do ostatniego meczu do kadry na spotkanie powróci Reinaldo Melao, który odpokutował karę za czerwoną kartkę oraz prawdopodobnie Wiktor Walczak pauzujący w środę z powodu drobnego urazu.

Faworytem meczu bez wątpienie jest Nasz zespół, mamy więc nadzieję na zainkasowanie kolejnym trzech punktów.

Mecz rozpocznie się o godzinie 19.26 – Sponsorem spotkania jest firma PHU „Kurpiewski”