Newsy

Sparingowy remis w Giżycku

W swoim drugim spotkaniu podczas okresu przygotowawczego ŁKS Łomża zremisował w Giżycku z III ligową drużyną miejscowych Mamr 3:3.

Na przerwę nasi zawodnicy schodzili prowadząc 2:1. W przerwie meczu trener Tomasz Staniórski posłał na boisko siedmiu nowych zawodników, w tym między innymi Oliwiera Świderskiego i Przemysława Żebrowskiego (rocznik 2005). Po golu z rzutu karnego podwyższyliśmy nawet prowadzenie na 3:1, jednak końcówka należała do ambitnie walczących o korzystny wynik gospodarzy, którym udało się doprowadzić do remisu 3:3.

Kolejny mecz ŁKS rozegra w najbliższy piątek. O godzinie 19.00 w Ełku zmierzymy się z Mazurem.

Z dobrej strony pokazał się nasz drugi zespół. ŁKS II pokonał w Łomży IV-ligowy zespół Czarnych Czarna Białostocka 4:3 (2:1). W najbliższy weekend zespół trenera Rydzewskiego podejmie GKS Stawiski.

Mamry Giżycko – ŁKS Łomża 3:3 (1:2).

bramki: 25′,71′,83′ – Maćkowski 3′, Kacprzyk 33′, Brzozowski 57 (k.)

ŁKS: Hremza (46’Timashkov) – Poreda, Dobrowolski, Melao, Kadłubowski – Kacprzyk (46′ Korzeniecki), Walczak (46’Żebrowski), zaw. testowany (46’Brzozowski) – Szymański (46’Cudakiewicz), Maćkowski (46’Świderski), Xahne Reid (46’Sokołowski).