Newsy

Sponsor Agro-Rolnik Sp. z o.o kontynuuje współpracę z klubem!

Wieloletni sponsor kontynuuje współpracę z Łomżyńskim Klubem Sportowym 🤝❗️

Nasz Sponsor Wspierający firma Agro-Rolnik Sp. z o.o przedłużyła współpracę z Klubem podpisując nową umowę ✍️ obowiązującą do końca sezonu 2022/2023❗️
Dziękujemy za okazane zaufanie, #razempoawans 💪❗️
„Jesteśmy obecni na rynku od ponad 30 lat. Współpracujemy z najlepszymi producentami sprzętu rolniczego na świecie. Stale dopasowujemy się do Twoich potrzeb oraz zmieniających się warunków rynkowych. W naszej ofercie znajdziesz: ciągniki i maszyny rolnicze, sprzęt komunalny, części zamienne i akcesoria. By spełnić wszystkie oczekiwania zapewniamy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jeżeli wśród naszych propozycji nie znalazłeś tego, czego szukasz odwiedź jeden z punktów sprzedaży lub skontaktuj się z nami, a na pewno wspólnie znajdziemy to, czego potrzebujesz. Współpraca z nami to gwarancja nie tylko jakości, ale przede wszystkim satysfakcji i zadowolenia.”
Zachęcamy naszych kibiców do korzystania z oferty⬇️
Ig: agrorolniksp.zoo
#sponsorklubu

#2ligana100lecie