Newsy

Sponsor Metal-Mar Skup złomu i metali kolorowych kontynuuje współpracę z klubem!

Z początkiem roku mamy do przekazania miłą informację. Nasz Sponsor Wspierający firma Metal – Mar Skup złomu i metali kolorowych przedłużyła współpracę z ŁKS 1926 Łomża podpisując umowę ✍️ obowiązującą do końca sezonu 2022/2023❗️

Wynik sportowy osiągnięty jesienią został doceniony przez naszego Sponsora, który w ramach nowej umowy zwiększył finansowanie klubu w rundzie wiosennej. Jeszcze raz dziękujemy za okazane zaufanie, razem po awans 💪❗️

Firma Metal – Mar Skup złomu i metali kolorowych działa w branży skupu surowców wtórnych od 1997 roku. Wychodząc naprzeciwko koniecznościom rynku surowców wtórnym sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do klasyfikacji i fragmentarycznego przerobu oraz załadunku złomu. Skup złomu Łomża dysponuje wszelkimi pozwoleniami dotyczącymi składowania odpadów. Właściwością charakterystyczną naszego skupu złomu jest uczciwość w ważeniu towarów i jego wycenie oraz terminowa wypłacalność należności w gotówce. Nasz skup złomu zlokalizowany jest na terenie Łomży tuż za Urzędem Celnym.

Zapraszamy do współpracy ⬇️
https://www.metalmar.pl/
ul. Poznańska 156 Łomża
tel. 86 219 88 10