Newsy

Sponsorzy grają dalej z ŁKS-em!

Ostatnie miesiące to niewątpliwie trudny czas dla wszystkich Klubów sportowych w Naszym kraju bez względu na szczebel rywalizacji sportowej.

To także niełatwe tygodnie dla polskich przedsiębiorców i całej polskiej gospodarki. Z tym większym uznaniem jako Klub oraz cała społeczność piłkarskiej Łomży pragniemy podziękować naszym partnerom oraz sponsorom, którzy pomimo trudności w pełni realizują wparcie dla Naszego Klubu.

Szczególne słowa podziękowania należą się Sponsorowi Głównemu ŁKS-u – firmie VAN PUR S.A. producentowi marki „Łomża”, który deklaruje dalsze wspieranie Klubu i przedłużenie wygasającej z końcem sezonu umowy. Dodatkowo już dziś wspólnie z naszym partnerem planujemy na okres letni ciekawą kampanie reklamową, która z pewnością spotka się z zainteresowaniem wszystkich sympatyków ŁKS-u oraz smakoszy piwa „Łomża”.

Dziękujemy także Sponsorowi Strategicznemu – firmie PEPEES S.A. oraz sponsorom – Sonarol Sp.j. Najda i Pianpol-Styła Sp.j. za wspieranie Klubu w czasie pandemii. Dzięki Państwa wsparciu z optymizmem możemy wypatrywać możliwości powrotu na piłkarskie boiska.

Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy liczyć na Państwa w tak niełatwym dla wszystkich czasie. Mamy nadzieję, że już wkrótce odwdzięczymy się za okazane zaufanie strzelonymi bramkami oraz wygranymi meczami. Dziękujemy!!!