Newsy

Spotkanie piłkarzy ŁKS 1926 z wyjątkowym kibicem

ŁKS to więcej niż Klub, to jedna wielka rodzina, która w każdej wolnej chwili stara się pomagać osobom, które znajdują się w potrzebie. W ubiegłą sobotę piłkarze, sztab szkoleniowy oraz przedstawiciele zarządu ŁKS 1926 Łomża spotkała się z jednym z naszych najwierniejszych kibiców.

Kevin to zapalony kibic, ale także młody piłkarz. Jego marzenia o karierze piłkarskiej przerwała choroba. W trudnych chwilach chłopcu postanowił pomóc łomżyński Klub. Kev bardzo chciał poznać zawodników ŁKS 1926 o czym dowiedziały się osoby związane z Klubem. Pomiędzy treningami udało się zorganizować spotkanie, na którym Kevin dowiedział się o przygotowaniach piłkarzy do wiosennej rundy, poznał dotychczasowych i nowych zawodników ŁKS 1926 Łomża oraz otrzymał jedyne w swoim rodzaju upominki – najbardziej cennym z nich z pewnością jest koszulka klubowa z autografami Naszych piłkarzy.

Podczas spotkania Kevin został zaproszony m.in. na pierwszy mecz rundy wiosennej, w którym łomżyński klub podejmie Sokoła Ostródę.

Zarówno sami piłkarze, sztab szkoleniowy i zarząd ŁKS 1926 Łomża gorąco dopinguje Kevinowi w walce o swoje zdrowie. Gorąco wierzymy, że już niedługo spotkamy się na stadionie, ale także na boisku.

Wszyscy nie możemy już doczekać się kolejnego spotkania z Kevinem :).

* Zdjęcia i tekst opublikowany za zgodą rodziców Kevina