Newsy

Spotkanie Zarządu Klubu z Prezydentem Miasta Łomży Panem Mariuszem Chrzanowskim

Dnia 20 lipca przedstawiciele nowego Zarządu Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 spotkali się z Prezydentem Miasta Łomży Panem Mariuszem Chrzanowskim. Przedstawiony został zarys działań i planów na nadchodzący sezon oraz 100-lecie klubu. Rozmowa dotyczyła aspektów sportowych, organizacyjnych oraz finansowych. Zaprezentowaliśmy naszą wizję odnośnie składu zespołu oraz sztabu szkoleniowego, ewentualnych ruchów transferowych i związanych z tym kosztami. Poruszony został również temat organizacji i przebiegu spotkań domowych na obiekcie MOSiRu oraz aktualnej i przyszłej współpracy z tą jednostką miejską.

Panu Prezydentowi dziękujemy za merytoryczną dyskusję i optymistyczne podejście do naszego projektu, który ma na celu godne uczczenie 100-lecia najstarszego klubu sportowego miasta Łomża.

#2ligana100lecie