Newsy

Starcie beniaminków w Łomży

W ramach szóstej kolejki trzecioligowych rozgrywek Łomżyński Klub Sportowy podejmie na Z18 zespół GKS Wikielec. Zarówno ŁKS jak i GKS w tym sezonie są beniaminkami w poprzednim sezonie wygrywając kolejno rozgrywki podlaskiej i warmińsko-mazurskiej czwartej ligi.

Po pięciu rozegranych meczach podopieczni trenera Huberta Błaszczaka zgromadzili na swoim koncie 4 punkty. Po obiecującym początku i pokonaniu Unii Skierniewice, przyszły trzy porażki. Dopiero w ubiegły weekend rzutem na taśmę udało się urwać punkt w starciu z Wartą Sieradz.

Z kolei GKS Wikielec do meczu przystępował będzie z 11 miejsca w ligowej tabeli. Na miejsce te złożyło się jedne zwycięstwo (w pierwszej kolejce z Mławianką Mława), dwa remisy (z Pilicą Białobrzegi oraz Unią Skierniewice), a także dwie porażki (ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki oraz w ostatniej kolejce z Pogonią Grodzisk Mazowiecki).

Po raz ostatni łomżyński zespół rywalizował z drużyną z Wikielca w sezonie 2017/2018. Wówczas lepiej prezentował się ŁKS Łomża. W wyjazdowym spotkaniu po dwóch bramkach Rafała Maćkowskiego wygraliśmy 2:1, zaś w meczu na Z18 padł bezbramkowy remis.

Niewątpliwie zawodnicy łomżyńskiej drużyny chcą jak najszybciej powrócić na zwycięską ścieżkę. Okazją do tego będzie sobotnie spotkanie. Mecz w Łomży rozpocznie się w sobotę 2 września o godz. 16.00.

Bilety już dostępne na stronie Ekobilet.pl, a także w kasach biletowych przed rozpoczęciem meczu.