Newsy

Stypendium sportowe Prezydenta Miasta Łomża.

Wczoraj Mariusz Chrzanowski – Prezydent Miasta Łomży wręczył 10-ciu naszym zawodnikom Stypendium Prezydenta Łomży za wyniki sportowe osiągnięte w 2022 roku. We wręczaniu stypendiów prezydentowi towarzyszyli Marek Olbryś – Wicemarszałek Województwa Podlaskiego oraz prezes Podlaski ZPN Sławomir Kopczewski.
 
Przypomnijmy, że drużyna ŁKS 1926 Łomża w sezonie 2021/2022 osiągnęła 3 miejsce w IV lidze podlaskiej, w obecnym sezonie 2022/2023 zajmuje 1 miejsce i jest Mistrzem Rundy Jesiennej IV ligi podlaskiej.
 
Stypendium otrzymali: Kamil Dobrowolski, Rafał Maćkowski, Mateusz Michasiewicz, Krystian Pawczyński, Julian Pawlik, Łukasz Sychowicz, Łukasz Świderski, Ivan Tsimashkou, Wiktor Walczak oraz Przemysław Żebrowski 👏
 
Serdecznie dziękujemy, RAZEM z Miasto Łomża po AWANS❗️
 
fot. Miasto Łomża.