Newsy

SUSHI BISTRO NOWYM SPONSOREM KLUBU!

Nowym Sponsorem Wspierającym Łomżyński Klub Sportowy zostaje SUSHI BISTRO❗️

Umowa sponsorska obowiązuje do końca sezonu 2022/2023 ✍️.

„SUSHI BISTRO Take Away – gdzie klienci mogą złożyć zamówienie z odbiorem osobistym i dostawą oraz SUSHI BISTRO Eat & Drink – gdzie oprócz odbiorów i dostaw, można zjeść na miejscu, a w karcie znajdują się idealnie dopasowane do dań sushi japońskie trunki, gorące napoje oraz orientalne zupy. Oprócz dbałości o smak i jakość, chcieliśmy zapewnić naszym klientom jeszcze przyjemniejsze odczucia z przebywania w naszych lokalach dlatego zmieniliśmy ich koncepcję wizualną, nadając każdej restauracji taki sam świeży charakter. Aktualnie sieć posiada 12 restauracji w Polsce”

Dziękujemy za okazane zaufanie 👏. Jeżeli sushi w Łomży to tylko u naszego sponsora: https://sushibistro.pl/pl/ 🥳

RAZEM PO AWANS 🥇

🥢 ul. Zawadzka 52/6U 18-400 Łomża

📞 Telefon: 690 246 299

#2ligana100lecie

#sponsorklubu

#razempoawans