Newsy

Szkółka bramkarska Daniela Iwanowskiego zaprasza na treningi

Daniel Iwanowski, były bramkarz Amiki Wronki, Stomilu Olsztyn, Ruchu Wysokie Mazowieckie oraz ŁKS 1926 Łomża, gdzie obecnie jest trenerem bramkarzy, utworzył szkółkę bramkarską dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pod fachową opieką przyszli i obecni bramkarze mogą tu szlifować swoje umiejętności.

Założyciel szkółki bramkarskiej, Daniel Iwanowskiego prowadził już takie zajęcia w Olsztynie. Obecnie pracuje jako trener bramkarzy w ŁKS 1926 Łomża i postanowił rozszerzyć pole swojej działalności. Zajęcia w szkółce rozpoczęły się już w Łomży, a wkrótce odbywać się będą również Zambrowie.

W klubach z powiatu zambrowskiego, łomżyńskiego, wysokomazowieckiego nie ma zbyt wiele zajęć ściśle bramkarskich. Przeważnie zawodnicy grający na tej pozycji zostawieni są samym sobie. Teraz otwiera się dla nich wszystkich możliwość uczestniczenia w profesjonalnych treningach bramkarskich. Pierwszy trening odbył się w środę 6 kwietnia z chłopcami z rocznika 97-99.

– Zapraszam wszystkich chętnych od 6-go roku życia. Zajęcia prowadzone będą w kilkuosobowych grupach lub indywidualnie – zachęca Daniel Iwanowski.

Propozycja treningów skierowana jest do wszystkich, od najmłodszych po seniorów. Chętni mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: 505 835 487 bądź mailowo: zamber22@wp.pl lub na profilu FB szkółki.