Newsy

„Tej Ziemi Panem jest Łomża, ŁKS!!!”

Świetne widowisko stworzyli dzisiaj na Z18 piłkarze ŁKS-u 1926 Łomża. Rozbili oni zespół Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie aż 4:0! Od początku nasi zawodnicy zaznaczyli swoją przewagę na boisku, oddając groźne strzały z dystansu w wykonaniu Rafała Maćkowskiego i Damiana Gałązki. Pierwszy z nich otworzył worek z bramkami w 12 minucie. Po ładnej akcji i dośrodkowaniu z lewej strony Eryka Rakowskiego Maćkowskie skierował piłkę do bramki. Pomimo kilku dogodnych sytuacji wynik do przerwy nie uległ już zmianie. Przebieg drugiej połowy meczu nie wiele różnił się od pierwszej części. To ŁKS utrzymywał się przy piłce i kontrolował spotkanie. W 56 minucie bramkę strzelił Daniel Lemański wykorzystując zamieszanie w polu karnym. Było to jego premierowe trafienie po powrocie po ciężkiej kontuzji do łomżyńskiej drużyny. W 85 minucie bamkarza Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie pokonał strzałem nożycami Damian Gałązka, a w 90 minucie nasze prowadzenie na 4:0 podwyższył Michał Tarnowski.

Duże podziękowania należa się naszym piłkarzom, ale przede wszystkim kibicom, którzy gorąco kibicowali naszych zawodników pomimo nie najlepszej pogody! Dziękujemy!

Z tego miejsca chcemy życzyć sympatykom naszej drużyny zdrowych i wesołych świąt Wielkanocnych spędzonych w gronie najbliższych!