Newsy

Trzy punkty jadą do Łomży

Zwycięstwem łomżyńskiego zespołu zakończyło się starcie pomiędzy GKS Wikielec, a ŁKS 1926 Łomża. Pomimo, że goście szybko objęli prowadzenie, to walka o zwycięstwo toczyła się do ostatnich minut.

Prowadzenie biało-czerwonym już w 1. minucie spotkania dał Rafał Maćkowski. Wydawało się, że od tego momentu to podopieczni Krzysztofa Ogrodzińskiego przejmą inicjatywę i będą kontrolować przebieg spotkania. W 15. minucie wyrównanie gospodarzom dał Daniel Chiliński. Do końca pierwszej odsłony spotkania wynik już się nie zmienił.

W drugiej części zarówno goście jak i gospodarze mieli liczne okazje, aby zgarnąć komplet punktów, jednak dopiero w samej końcówce meczu zawodnik z Wikielca faulował w polu karnym, a sędzia wskazał na „wapno”. Pewnym egzekutorem okazał się Rafał Maćkowski i to ŁKS 1926 Łomża, po niełatwym meczu, zgarnia komplet punktów.