Newsy

Udane zakończenie rundy ŁKS-u

W ostatniej kolejce rundy jesiennej rozgrywek 4. ligi ŁKS pokonał w spotkaniu wyjazdowym Hetmana Białystok 1:0.

Bramkę na wagę trzech punktów zdobył dla Naszego zespołu Tomasz Dzierzgowski w 72. minucie spotkania.

Dla naszego zespołu była to piąta z rzędu wygrana pod wodzą Tomasza Staniórskiego. Po zmianie szkoleniowca ŁKS w ośmiu spotkaniach zdobył 20 punktów na 24 możłiwe ( 6 zwycięstw, dwa remisy). Pomimo okazałego dorobku punktowego z całą pewnością możemy czuć lekki niedosyt bowiem w zremisowanych spotkaniach dwa razy wypuszczaliśmy wygraną w ostatnich minutach spotkania.

ŁKS na półmetku rozgrywek zajmuje 5. miejsce w tabeli z dorobkiem 32 punktów. Do lidera, Tura Bielsk Podlaski tracimy dziewięć „oczek”. Warto podkreślić przy tym, że pomimo trudnej sytuacji związanej z Covid-19 udało się rozegrać niemal wszystkie mecze w ramach rozgrywek 4. ligi. Na przyszły rok przeniesiono dwa mecze: naszej drużyny z KS Michałowo oraz Warmii Grajewo z liderem z Bielska Podlaskiego. Dzięki temu mamy szansę, żeby jeszcze przed startem rundy rewanżowej zniwelować stratę do lidera.

Hetman Białystok – ŁKS Łomża 0:1 (0:0).

gol; Tomasz Dzierzgowski 72′.

ŁKS: Długołęcki – Cychol, Melao, Kacprzyk. Ostaszewski – Jastrzębski (60’Cudakiewicz), Brzozowski (63’Koc), Zalewski, Walczak (Cendrowski 89′), Dzierzgowski (82’Wojno) – Tarnowski.