Newsy

Udany weekend ŁKS-u

W wyjazdowym spotkaniu 2. kolejki KEEZA IV ligi ŁKS pokonał w wyjazdowym spotkaniu Krypniankę Krypno 5:2.

Spotkanie w Krypnie przełamało niemoc naszego zespołu w w wykorzystywaniu rzutów karnych. Pierwsze dwie bramki w tym spotkaniu autorstwa Daniela Kacprzyka padły właśnie z „jedenastek”. Na początku drugiej połowy dołożyliśmy jeszcze trzy kolejne i bramki, i po nieco ponad godzinie gry prowadziliśmy już 5:0. Później nastąpił moment rozluźnienia w naszych szeregach co pozwoliło gospodarzom na zdobycie dwóch goli i zmniejszenie rozmiarów porażki.

Kolejny mecz ŁKS rozegra przed własną publicznością. 29 sierpnia o godzinie 18.00 podejmiemy Crsovię Siemiatycze.

Krypnianka Krypno – ŁKS Łomża 2:5 (0:2).

bramki: Kaczyński 76′, Dobreńko 78′(k) – Kacprzyk 11′(k), 45′(k), Pawczyński 48′, Szymański 51′, Maćkowski 63′.
żółte kartki: Poreda, Pawczyński

ŁKS: Hremza – Poreda (66’Sokołowski), Dobrowolski, Melao, Kamienowski – Walczak (66’Kordal), Kacprzyk, Kadłubowski (87’Korzeniecki) – Cudakiewicz (17’Pawczyński), Maćkowski, Szymański (76’Brzozowski).

Równie udanie w spotkaniu rundy wstępnej Okręgowego Pucharu Polski zaprezentował się ŁKS II PWSIiP Łomża. Podopieczni trenera Alberta Rydzewskiego pokonali występujący w A-klasie Husar Nurzec 5:0 (3:0) i czekają na rywala w I rundzie.