Newsy

Volodymyr Khorolskyi zawodnikiem ŁKS-u Łomża

28-letni obrońca Volodymyr Khorolskyi kolejnym wzmocnieniem defensywy Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Zawodnik w poprzednim sezonie reprezentował barwy trzecioligowych Wisły Sandomierz oraz Stali Stalowa Wola.

Urodzony we Lwowie nabytek biało-czerwonych to nominalny środkowy obrońca, który może występować również jako defensywny pomocnik. W swojej karierze występował również w Wólczance Wólka Pełkińska i Orle Przeworsk, a także ukraińskim Oprze Lwów. Jak przyznaje, do gry w biało-czerwonych barwach przekonała go historia klubu, a także sprzyjające warunki do sportowego rozwoju.

Pierwsze dni zawodnik spędził w Klubie pod znakiem trwających przygotowań do startu ligowego sezonu. Wskazuje, że zespół i jego otoczenie zrobiły na nim dobre pierwsze wrażenie. – Widać, że zarówno zarząd jak i sztab szkoleniowy jest zaangażowany w to, co robi – ocenia 28-letni obrońca. W zbliżającym się sezonie, który podopieczni trenera Huberta Błaszczaka rozpoczną w Łomży spotkaniem z Unią Skierniewice, Volodymyr Khorolskyi zarówno indywidualnie jak i zespołowo w Łomży chce zrobić krok do przodu i rozwijać swoje umiejętności. Motywuje go do tego miłość do piłki nożnej, która pozwala jemu zwiedzać świat, poznawać nowych ludzi i przede wszystkim przeżywać niezapomniane emocja podczas meczów.

Ze swojej strony życzymy jak najwięcej tych pozytywnych przeżyć w spotkaniach, w których Volodymyr będzie zakładał biało-czerwony trykot.

Defensor nie może doczekać się pierwszego spotkania w barwach Łomżyńskiego Klubu Sportowego, które zaplanowano na 5 sierpnia. – Czekam tego pierwszego meczu. Będzie on miał dla mnie szczególny charakter i bardzo chciałbym w nim zadebiutować. Zrobię wszystko, żeby pozytywnie wypaść w tym starciu! – obiecuje zawodnik.

Zwracając się do kibiców ŁKS-u Łomża obrońca chce zaprosić wszystkich kibiców na pierwszy mecz biało-czerwonych w trzecioligowych rozgrywkach – Będzie on dla nas bardzo ważny! – kończy Khorolskyi.