Newsy

W czwartej kolejce z Finishparkietem

W czwartej serii gier III – ligowych rozgrywek piłkarzom ŁKS 1926 Łomża, w drugim z rzędu meczu wyjazdowym przyjdzie się mierzyć z kolejnym po Sokole Ostróda potentatem, Finishparkietem Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie. Rywale naszpikowani są zawodnikami ściąganymi z niemal każdego zakątka kraju. Władze klubu postawiły też przed zespołem jasny cel jakim jest zwycięstwo w rozgrywkach i awans do wyższej klasy rozgrywkowej, a pomóc w tym mają niebotycznie wysokie jak na warunki III ligi środki finansowe jakimi dysponuje Drwęca. Na papierze z pewnością to gospodarze jutrzejszej potyczki wydają się być faworytami spotkania, jednak mimo ubytków kadrowych (do grona nieobecnych dołączył Przemysław Przysowa) zawodnicy Mateusza Miłoszewskiego dadzą z siebie wszystko aby osiągnąć jak najlepszy rezultat. Jak do tej pory Finishparkiet w trzech spotkaniach może pochwalić się zdobyciem 7 punktów natomiast ŁKS 1926 zgromadził o jedno „oczko” mniej. Początek meczu o godzinie 17.