Newsy

W jedności siła – ŁKS jedna rodzina!

Wielkimi krokami zbliża się inauguracja rundy wiosennej.

To dobry moment na podsumowanie zmian i współpracy pomiędzy Łomżyńskim Klubem Sportowym a Młodzieżowym ŁKS-em. Z całą pewnością najmocniej rzucającym się w oczy aspektem dla „zwykłego” kibica jest udział wychowanków MŁKS w kadrze pierwszego zespołu. w rundzie wiosennej będzie to z pewnością rekordowa ilość, która miejmy nadzieję przerodzi się także w jakość piłkarską.
Warto jednak w tym miejscu wspomnieć także o codziennej, mozolnej pracy wykonywanej przez oba Kluby. Od dłuższego czasu układa się ona coraz lepiej, zarówno dorosły ŁKS (zarząd,trenerzy i zawodnicy) mogą liczyć na wsparcie i pomoc we wszelkich aspektach funkcjonowania Klubu kolegów z MŁKS, działa to też w drugą stronę.
Zdajemy sobie sprawę, że dla rozwoju piłki nożnej w naszym mieście konieczna jest partnerska i pełna współpraca, do której cały czas dążymy. W najbliższym czasie będziemy chcieli rozwijać nasze partnerstwo jeszcze bardziej, co będzie miało odzwierciedlenie w kolejnych wspólnie podejmowanych projektach i decyzjach. Kluczowe jest jednak to, że potrafimy patrzyć przez pryzmat wspólnych interesów i celów, które chcemy osiągnąć.
Bez silnej i stabilnej piłki nożńej seniorskiej nie będziemy mieli silnej piłki nożnej młodzieżowej i odwrotnie bez mocnego MŁKS Łomża nie będzie silnego ŁKS-u.
Tylko we wspólnym działaniu wszystkich, którzy mają w sercu herb Łomżyńskiego Klubu Sportowego możemy stawać się z każdym kolejnym miesiącem coraz silniejsi.
Mamy nadzieję, że hasło zawarte w tytule artykułu, będzie w dalszym ciągu pielęgnowane i rozwijane.
W tym miejscu dziękujemy za dobrą współpracę prezesowi MŁKS Łomża – Wojciechowi Pietruszewskiemu, skarbnikowi Krzysztofowi Sychowiczowi oraz wszystkim trenerom grup młodzieżowych, którzy robią wszystko aby dostarczać do pierwszego zespołu jak największą ilość wychowanków.