Newsy

Do Łodzi po punkty

W kolejnej rundzie III ligowych zmagań piłkarzom Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 przyjdzie walczyć o punkty w Łodzi z miejscowym Widzewem. Do potyczki dojdzie na niedawno oddanym do użytku stadionie gospodarzy. Warto zaznaczyć, że dla Widzewa Łódź będzie to pierwsza okazja do goszczenia gości na nowym boisku, gdyż na mecz wybiera się spora grupa łomżyńskich kibiców.

Na jesieni w meczu obu ekip padł bezbramkowy remis, który bardziej cieszył zawodników Mateusza Miłoszewskiego. Piłkarze łomżyńskiego zespołu pokazali się wtedy z dobrej strony co pozwoliło, po potyczce z utytułowanym rywalem, zatrzymać na Z18 jeden ligowy punkt.

Tym razem Widzew wzmocniony zimowymi transferami i niesiony dopingiem wielu tysięcy kibiców będzie chciał dopisać do swojej tabeli kolejny komplet punktów. Trener łomżyńskiego zespołu zapowiedział walkę i możemy być pewnie, że na trudnym terenie piłkarze ŁKS 1926 spróbują wyszarpać punkty byłem mistrzowi Polski.

Widzew Łódź w ligowej tabeli z dorobkiem 45 punktów zajmuje obecnie trzecie miejsce. Do liderujących Finishparkietu i ŁKS Łódź traci odpowiednio 6 i 7 punktów. Niewątpliwie, aby nie tracić kontaktu z czołówką gospodarze najbliższego meczu grać muszą o całą stawkę.

Z okazji ligowego meczu w Łodzi łomżyńscy kibice organizują wyjazd. Jak już wyżej wspomnieliśmy, będzie to niejako chrzest nowego widzewskiego stadionu w roli gospodarza kibiców gości. Osoby zainteresowany wyjazdem odsyłamy na stronę elkaesiacy.net.

Początek meczu w sobotę 22 kwietnia o godz. 19.10.