Newsy

W poniedziałek ruszy sprzedaż biletów na mecz Polska – Słowenia

W poniedziałek 5 października w godzinach popołudniowych rozpocznie się sprzedaż biletów na mecz reprezentacji  Polska – Słowenia do lat 19, który rozegrany zostanie 10 października  o godz. 18:00 na stadionie miejskim przy ul. Zjazd 18 w Łomży. Bilety dostępne będą w jednej cenie w wysokości 5 zł., na obie trybuny. Dzieci do lat 13 będą mogły wejść na obiekt bezpłatnie jedynie w towarzystwie opiekuna. Sprzedaż biletów prowadzona będzie w sklepiku klubowym na Starym Rynku od  poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 – 16:00.
W dniu meczu bilety będzie można nabyć w sklepiku klubowym w godzinach 10:00-14:00 oraz  bezpośrednio w kasach na stadionie od godziny 17:00. Organizatorzy meczu apelują do wszystkich kibiców, aby ze względu na brak miejsc parkingowych na mecz nie przyjeżdżali samochodami. Apelują również o wcześniejsze przybycie na stadion, aby uniknąć kolejek i zdążyć z dotarciem na miejsce przed rozpoczęciem spotkania. Kibice na trybuny będą mogli wejść od godziny 17:00.

Na zgrupowanie  przed meczem  Polska – Słowenia do lat 19 powołania otrzymali:

Sebastian Chruściel (APS Atrómitos Athinón, Grecja), Hubert Adamczyk (Chelsea FC, Anglia), Mateusz Wieteska (Dolcan Ząbki), Bartłomiej Żynel (FC Liefering, Austria), Karol Świderski (Jagiellonia Białystok), Michał Borecki (SS Lazio, Włochy), Robert Gumny, Kamil Jóźwiak (obaj Lech Poznań), Adam Ryczkowski (Legia Warszawa), Mateusz Lis (Miedź Legnica), Piotr Kwaśniewski, Patryk Dziczek (obaj Piast Gliwice), Michał Walski (Pogoń Szczecin), Michael Olczyk, Oktawian Skrzecz (obaj FC Schalke 04, Niemcy), Adrian Purzycki (Wigan Athletic FC, Anglia), Karol Żmijewski, Eryk Sobków (obaj Zagłębie Lubin).

Plakaty U19 Polska-Slowenia_LOMZA