Newsy

w Pucharze Polski z GKS Tychy

Z pierwszoligowym GKS Tychy łomżyńska drużyna oficjalnie rozpocznie sezon 2016/2017. W rundzie wstępnej Pucharu Polski los skojarzył ŁKS 1926 wraz ze śląskim klubem aktualnie występującym w I lidze. Mecz rozpoczynamy o godz. 17.00!

Mówiąc o Pucharze Polski nie sposób nie wspomnieć o zeszłorocznej przygodzie Naszego Klubu kiedy to ŁKS 1926 Łomża w rundzie wstępnej po emocjonującym meczu pokonał Raków Częstochowa w stosunku 2:1, zaś w pierwszej rundzie PP uległ po rzutach karnych Chrobremu Głogów. W obu potyczkach zawodnicy łomżyńskiego Klubu zebrali bardzo dobre recenzje, co przed rozpoczynającym się wówczas sezonem dobrze rokowało na przyszłość.

Na pewno kibice ŁKS 1926 nie mieliby nic przeciwko powtórzeniu zeszłorocznej przygody w obecnych rozgrywkach. W meczu z GKS Tychy na pewno nie zobaczymy już Łukasza Zaniewskiego, który został zawodnikiem Motora Lublin. W jego miejsce pojawią się nowi zawodnicy wspierani przez dotychczasowy skład.

GKS Tychy na pewno nie przyjedzie do Łomży wyłącznie na wycieczkę, my zaś niesieni dopingiem kibiców możemy pokusić się o niespodziankę. Widzimy się w sobotę o 17.00!