Newsy

W sobotę derby z Warmią

Nie można wyobrazić sobie chyba lepszego momentu na przełamanie niż mecz derbowy. Już w sobotę przed taką szansą stanie ŁKS 1926 Łomża. O godzinie 14 na Stadionie Miejskim w Łomży zmierzymy się z Warmią Grajewo.

Jak na razie pomimo zadyszki w ostatnich spotkaniach drużyna Mateusza Miłoszewskiego wciąż zajmuje wysokie 5 miejsce z dorobkiem 49 punktów. Sezon wkracza już w decydującą fazę i każde potknięcie może się wiązać z poważnymi konsekwencjami. Rywale są już pozbawieni szans na zajęcie miejsca uprawniającego do występów w nowej III lidze. Z 26 punktami zajmują 13 pozycję w tabeli. Drużyna z Grajewa jest jednak nieprzewidywalna potrafi przegrać i wygrać z każdym rywalem w lidze. Najlepszym potwierdzeniem tej tezy jest ubiegłotygodniowe zwycięstwo z Sokołem Ostróda 2:1.

Na naszą korzyść z pewnością może działać środowa potyczka Warmii w pucharze Polski, nasi sobotni rywale po 120 minutach boju odpadli z rozgrywek w Dąbrowie Białostockiej. Jutro okaże się jak wytrzymują fizycznie takie obciążenia podopieczni grającego trenera Marcina Strzelińskiego.

Mecz został zakwalifikowany jako impreza masowa o podwyższonym ryzyku. Każdy wybierający się na mecz, bez względu na wiek jest zobligowany do podania numeru PESEL (nie dotyczy posiadaczy karnetów).  W związku z tym apelujemy o nabywanie biletów w przedsprzedaży lub wczesne stawienie się na Stadionie Miejskim (kasy czynne od 13). Pozwoli uniknąć to nerwów  w oczekiwaniu do wejścia na sobotni mecz.