Newsy

W sobotę mecz skoro Świt

W najbliższą sobotę 11 listopada, w Święto Niepodległości, Łomżyński Klub Sportowy podejmie na Z18 Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Będzie to ostatnie trwającej rundy rozgrywane na łomżyńskim stadionie.

Oba zespoły w tegorocznym sezonie znajdują się na przeciwległych biegunach. Gospodarze z jedenastoma punktami na koncie zajmują przedostatnie miejsce w tabeli, podczas gdy goście tracą jedynie jeden punkt do lidera. Zarówno jedni, jak i drudzy będą chcieli zgarnąć komplet punktów.

Po raz ostatni oba zespoły mierzyły się w sezonie 2018/2019. Wówczas biało-czerwoni ostatecznie spadli do niższej klasy rozgrywkowej. W bezpośrednich starciach raz wygrał ŁKS (3:0), a raz Świt (1:0).

W sobotę w barwach Łomżyńskiego Klubu Sportowego zapewne szansę premierowego występu na Z18 otrzyma Salem Ben Habib Chabchoub, który w Mławie spędzając na boisku około 30 minut pokazał się z bardzo dobrej strony.

Do bramki biało-czerwonych wrócił Dawid Rosiak i najprawdopodobniej w sobotnim starciu ze Świtem również stanie między słupkami bramki gospodarzy.

Początek spotkania w sobotę o godz. 13.00.