Newsy

W sobotę o punkty z Pelikanem Łowicz

W najbliższą sobotę, 8 października ŁKS 1926 Łomża podejmie na własnym stadionie w meczu 11. kolejki III ligi zespół Pelikana Łowicz.

W drużynie gości na ławce rezerwowych zadebiutuje nowy szkoleniowiec – Piotr Zajączkowski, który obecny sezon rozpoczął w zespole MKS-u Ełk. Zespół z Łowicza rozegrał o jedno spotkanie mniej (mecz 7. kolejki z Lechią Tomaszów Mazowiecki został przeniesiony na 27 listopada) i zgromadził 12 punktów, co jak na razie daje mu 9.miejsce w ligowej stawce.

Łomżyński Klub Sportowy po zwycięstwie w minionej serii gier z Legią II Warszawa awansował na 7. miejsce z dorobkiem 14 punktów. Niestety z powodu nadmiaru kartek w spotkaniu nie wystąpi kapitan naszego zespołu Rafał Maćkowski. Być może do gry będzie już gotowy Paweł Drażba, co bez wątpienia wzmocni siłę rażenia naszego ataku. Miejmy nadzieję, że pomimo niesprzyjającej aury nasi zawodnicy rozgrzeją wszystkich kibiców, którzy zdecydują się przybyć na mecz – serdecznie zapraszamy!

ŁKS 1926 Łomża – Pelikan Łowicz – sobota, 8 października, godzina 15.00
Stadion Miejski w Łomży