Newsy

W środę o punkty z Olimpią Olsztynek

O trzecie zwycięstwo w obecnych rozgrywkach powalczą piłkarze ŁKS 1926 Łomża. W spotkaniu 5. kolejki III ligi podlasko – warmińsko – mazurskiej podopieczni Mateusza Miłoszewskiego mierzyć się będą z Olimpią Olsztynek. Rywale to 11. zespół poprzedniego sezonu. Nasi piłkarze nie będą jednak miło wspominać potyczek z Olimpią z poprzedniego roku. W pierwszym spotkaniu ubiegłego sezonu zremisowaliśmy na wyjedzie 2:2, po bramkach Rafała Maćkowskiego i Alexa Rodiera, natomiast w Łomży ulegliśmy rywalom 1:2, gol Mariusza Baranowskiego. W obecnych rozgrywkach zespół z Olsztynka zgromadził jak na razie 6 punktów, zwyciężając z KS Wasilków 1:0 i MKS Korsze 4:0, a także ponosząc porażki 0:2 z Romintą oraz w sobotę przed własną publicznością 1:2 z Sokołem Ostróda. Trener Miłoszewski będzie mógł już skorzystać w nadchodzącym meczu z Łukasza Zaniewskiego, który odpokutował karę zawieszenia za czerwoną kartkę, za to samo przewinienie w dalszym ciągu pauzuje natomiast Przemysław Przysowa.

Z pewnością wszyscy liczymy na kolejne zwycięstwo i dobry mecz przy ulicy Zjazd. Początek spotkania ŁKS 1926 Łomża – Olimpia Olsztynek o godzinie 18.00.