Newsy

W Warszawie z rezerwami Legii

W sobotnie południe 7 października zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Sportowego zmierzą się w Warszawie z drugim zespołem Legii.

Do najbliższego starcia podopieczni trenera Huberta Błaszczaka będą przystępować z dwunastego miejsca w ligowej tabeli. W ubiegłą sobotę biało-czerwoni bezbramkowo zremisowali z zambrowską Olimpią. Trzeba jednak zaznaczyć, że trzecioligowa tabela jest niezwykle ciasna. Miejsca 11-17 dzielą jedynie trzy punkty i jeśli ŁKS Łomża chce oddalić od siebie widmo znalezienie się w trefie spadkowej, powinien zacząć regularnie punktować.

W dziesiątej kolejce rezerwy warszawskiej Legii w Grodzisku Mazowieckim zremisowali 1:1 z tamtejszą Pogonią. W dotychczas rozegranych spotkaniach wojskowi czterokrotnie wygrywali, dwukrotnie remisowali i dwa razy musieli uznać wyższość rywali.

Łomżyński Klub Sportowy do sobotniego spotkania przystępuje z Szymonem Kuźma, który w meczu z Olimpią pauzował za żółte kartki. Co do pozostałych zawodników, liczymy, że uda się wyleczyć urazy jak najszybciej.