Newsy

W Wikielcu z GKS-em

Już w najbliższą sobotę czeka nas wyjazd do Wikielca. Pierwszy gwizdek usłyszymy o godzinie 14:00.

GKS Wikielec zanotował dobry start w rundzie wiosennej. Cztery pierwsze spotkania bez porażki. Podopieczni trenera Damiana Jarzembowskiego wrócili na tarczy dopiero po ostatnim ligowym spotkaniu przegrywając w Grodzisku z tamtejszą Pogonią 0:5. Nasi najbliżsi rywale w tabeli plasują się na 11 miejscu gromadząc dotychczas 27 oczek. Najlepszym strzelcem jest Oskar Kordykiewicz, który w tym sezonie trafiał do siatki rywali siedmiokrotnie.

Łomżyński Klub Sportowy po ostatnim zwycięstwie wspiął się ponad czerwoną strefę mając aktualnie 20 punktów. Pozycję najlepszego strzelca w klubie umocnił Szymon Kuźma zdobywając bramkę w ostatnim spotkaniu z Wartą Sieradz. Szymon, tak samo jak najlepszy snajper GKS-u Wikielec, zdobył w tym sezonie 7 bramek. Starcie drużyn w rundzie jesiennej zakończyło się wygraną ŁKS-u. Mecz zakończył się wynikiem 2:1, a piłkę w siatce dwukrotnie umieszczał wcześniej wspomniany Szymon Kuźma. Natomiast bramkę kontaktową w końcówce zdobył Mateusz Jajkowski. Najbliższe spotkanie będzie szansą do oddalenia się od strefy spadkowej.

W sobotę wszyscy od godziny 14:00 zaczynamy ściskać kciuki za naszą drużynę!