Newsy

W Wołominie o zmazanie plamy sprzed tygodnia

W meczu 13. kolejki III ligi ŁKS 1926 Łomża zmierzy się w Wołominie z miejscowym Huraganem.

Po porażce sprzed tygodnia z Ursusem Warszawa sytuacja ŁKS-u w lidze nieco się skomplikowała. Co prawda zajmujemy bezpieczna 9. lokatę w tabeli mamy jednak tylko 3 punkty przewagi na 14. Concordią Elbląg. Aby nie popadać jednak tylko w pesymizm podkreślić należy, że nasza strata do 6. miejsca również nie jest duża i wynosi tylko 4. punkty.

Gospodarze dzisiejszego pojedynku zajmują przedostatnie – 17. miejsce w lidze z dorobkiem 7 punktów. DO tego doliczyć należy także fatalny bilans bramkowy (7-30). Teoretycznie więc to w naszym zespole należy upatrywać faworyta na boisku. Jak mieliśmy już jednak okazję zaobserwować w tym sezonie wszystko weryfikuje boisko, a więc 90. minut walki….plus to co doliczy arbiter.

Początek meczu Huragan Wołomin – ŁKS 1926 Łomża w sobotę o godzinie 15.