Newsy

Warta Sieradz kolejnym rywalem

W meczu 14.kolejki III ligi ŁKS Łomża podejmie na własnym boisku beniaminka III ligi – Wartę Sieradz.

Z punktu widzenia tabeli rozgrywek, przed nami niezwykle ważny pojedynek. Nasi najbliżsi goście zgromadzili jak do tej pory 12 punktów, o trzy mniej od podopiecznych trenera Krzysztofa Ogrodzińskiego. W ostatniej kolejce drużyna z Sieradza zremisowała u siebie z Polonią Warszawa 1:1.
Zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Sportowego także zremisowali swoje ostatnie spotkanie. W miniony weekend podzielili się punktami ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. W spotkaniu z Wartą do dyspozycji trenera będą już Paweł Wasiulewski, Marek Kaliszewski, Michał Tarnowski i Daniel Kacprzyk, którzy pauzowali za kartki w ostatnim meczu.

Pierwszy gwizdek sędziego w sobotę o godzinie 14.00.