Newsy

Wasilków sprawdzi ŁKS w kolejnym sparingu

Już w najbliższą środę ŁKS zmierzy się w drugim pojedynku sparingowym. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie III – ligowy KS Wasilków.

Mecz zostanie rozegrany w Łomży o godzinie 18.30. Gości do nowego sezonu poprowadzi nowy szkoleniowiec, Kamil Stanisławski. W naszym zespole należy spodziewać się po raz kolejny dużej rotacji składem. Tak jak w poprzednim sparingu szanse pokazania swoich możliwości dostanie więc ponad 20 zawodników, którzy będą mieli okazję udowodnić swoją przydatność do zespołu przed nadchodzącym sezonem.
Poza przedstawionymi już nowymi twarzami, od początku czerwca sztab szkoleniowy przygląda się trzem młodym zawodnikom z regionu ,prawemu obrońcy (2002), środkowemu pomocnikowi (2002) oraz bocznemu pomocnikowi (2001). O tym czy zostaną w Łomży na nadchodzące rozgrywki przekonamy się do końca miesiąca.
Natomiast od poniedziałku na testach w ŁKS-ie przebywa 18-letni napastnik Maciej Jarguz z Warmii Olsztyn. Pochodzący z Mikołajek zawodnik dostanie także jutro szansę zaprezentowania swoich umiejętności. W przypadku pozytywnej opinii sztabu szkoleniowego może być pierwszym „owocem” współpracy naszego klubu z Państwową Wyższą Szkołą Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.

Jeżeli chodzi o ubytki kadrowe to z udziału w jutrzejszym meczu wykluczeni są Daniel Kacprzyk oraz wracający po urazach Krystian Pawczyński (zagra w sobotnim sparingu) i Wiktor Walczak (prawdopodobnie wróci do treningów w lipcu).