Newsy

WIELOLETNI SPONSOR PIANPOL STYŁA PRZEDŁUŻA WSPÓŁPRACĘ Z KLUBEM!

✍️Wieloletni sponsor klubu firma Pianpol Styła Sp. J. podpisała w dniu dzisiejszym umowę sponsorską 📃 na nadchodzący sezon 2023/2024.

Awans do wyżej klasy rozgrywkowej osiągnięty w minionym sezonie został doceniony przez naszego Sponsora, który w ramach nowej umowy podwoił swoje finansowe zaangażowanie we współpracę z klubem w III lidze.

Naszych kibiców zachęcamy do współpracy z naszym nowym Sponsorem i jeszcze raz bardzo dziękujemy za okazane zaufanie! 👏
„Firma Pianpol Styła Sp. J. powstała na początku lat 90-tych w Łomży. W obecnym stanie prawnym oraz składzie właścicielskim działa od 1996 roku. Decyzje właścicieli – Romana i Cecylii Styła dotyczące nieustannych inwestycji spowodowały, że dzisiaj nasza firma z dumą może zaliczać się do europejskiej czołówki na rynku przetwórstwa pianki poliuretanowej. Nasza historia z branżą meblową wiąże się również z przeszłością w produkowaniu mebli miękkich. Jest to bezcenne doświadczenie pomagające nam w codziennych sytuacjach dostrzegać i rozumieć potrzeby naszych klientów.
Obecnie firma posiada bardzo dobrze zagospodarowany park maszynowy, w którego skład wchodzą: maszyny CNC do cięcia elementów konturowych, maszyny do cięcia poziomego, pionowego oraz do wykonywania skosów i zaokrągleń. Dysponujemy również profesjonalnymi klejarniami do produkowania m.in. materaców sprężynowych. Oprócz przerobu pianki wprowadziliśmy sprzedaż detaliczną i hurtową akcesoriów meblowych.”