Newsy

Wiosna w Łomży – zaczynamy rundę rewanżową!

Jutrzejszym spotkaniem z KS Wasilków ŁKS 1926 Łomża rozpocznie rundę rewanżową rozgrywek III ligi. Decyzją prowadzącego ligę Warmińsko – Mazurskiego – Związku Piłki Nożnej kolejki 18 i 19 zostaną rozegrane awansem jeszcze w listopadzie.
Nasz kolejny rywal, z dorobkiem 12 punktów na koncie i bilansem bramkowym 20:31 zajmuje odległą 15. pozycję w lidze. ŁKS 1926 zgromadził dotychczas 32 punkty, strzelając 40 bramek, a tracąc 24. Jak widać gołym okiem zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w jutrzejszym meczu są podopieczni Mateusza Miłoszewskiego. W 1. kolejce obecnych rozgrywek pokonaliśmy KS Wasilków w meczu wyjazdowym 1:0 po golu z rzutu wolnego Alberta Rydzewskiego. Miejmy nadzieję, że jutro także zwycięsko z rywalizacji wyjdzie nasz zespół. Początek ostatniego w tym roku meczu o punkty w Łomży o godzinie 13. Podobnie jak ostatnio w przerwie meczu zapraszamy na gorącą porcję grochówki w cenie 5 zł. Serdecznie zapraszamy!

UWAGA!!! Na mecz z KS Wasilków nie obowiązują już karnety na rundę jesienną!

ŁKS 1926 Łomża – KS Wasilków
14.11.2015 r. – godzina 13.00
Stadion Miejski w Łomży