Newsy

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łomży sponsorem ŁKS-u

Miło nam poinformować, że do grona sponsorów naszego Klubu dołączył Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łomży.

Umowa zawarta pomiędzy naszym nowym sponsorem a Klubem obowiązywać będzie do końca obecnego sezonu z możliwością przedłużenia współpracy na dłuższy okres.

Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich sympatyków i kibiców do korzystania z myjni wysokociśnienieniowej oraz stacji kontroli pojazdów będących własnością WORD-u – wspierając naszego sponsora wspieramy także Klub.

Zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego kieruje jednocześnie szczególne słowa podziękowania do dyrektora WORD-u – pana Mirosława Oliferuka oraz wicemarszałka województwa podlaskiego Pana Marka Olbrysia za wsparcie i chęć współpracy z Łomżyńskim Klubem Sportowym.