Newsy

Wracają piłkarskie emocje – hit na start rozgrywek

Po niemal czteromiesięcznej przerwie na ligowe boiska wracają piłkarze ŁKS-u Łomża.

W sobotę, 12 marca o godzinie 15.00 w wyjazdowym spotkaniu Łomżyński Klub Sportowy zmierzy się z Olimpią Zambrów. Bez wątpienia potyczka ta będzie największym hitem inauguracyjnej kolejki rundy wiosennej. Olimpia prowadzi w tabeli Keeza IV ligi, z przewagą jednego punktu nad naszym zespołem.

W naszym zespole w pierwszym składzie na jutrzejsze spotkanie możemy spodziewać się dwóch nowych twarzy. Od pierwszej minuty meczu prawdopodobnie zobaczymy prawego obrońcę Mateusza Antonowicza oraz amerykańskiego pomocnika Parkera Csiszara.

Drużyna trenera Tomasza Staniórskiego po dobrym przepracowaniu zimowego okresu przygotowawczego z całą pewnością liczy na dobry występ w premierowym występie rundy wiosennej. Z całą pewnością żaden wynik, który padnie w tym spotkaniu nie zapewni żadnej z drużyn awansu do III ligi. Może być jednak cennym paliwem przed kolejnymi potyczkami ligowymi. W sobotę w Zambrowie niewątpliwie czekają nas wielkie piłkarskie emocje.