Newsy

Wracamy do gry!

Po bardzo długiej przerwie już jutro do walki o ligowe punkty wracają piłkarze Łomżyńskiego Klubu Sportowego. O godzinie 15.00 zmierzymy się z rezerwami Wigier Suwałki.

Mecz pierwotnie powinien odbyć się na boisku drużyny z Suwałk, jednak na ich wniosek odbędzie się w Łomży, na boisku ze sztuczną nawierzchnią. ŁKS przystąpi do tego meczu w roli gości.

Jak zawsze w przypadku drużyn rezerw należałoby się spodziewać wzmocnień z I zespołu, tym razem prawdopodobnie do tego nie dojdzie.
Drużyna Wigier występująca w II lidze, w piątek rozgrywa domowe spotkanie z Błękitnymi Stargard, a już w środę udaje się na daleki wyjazd do Częstochowy.

Wszystko wskazuje więc, że w podróż do Łomży uda się zespół złożony w większości z młodych zawodników.

Na półmetku rozgrwek drugi zespół Wigier plasuje się nq 13.miejscu z dorobkiem 13 punktów i bilansem bramkowym 29-51. W ośmiu spotkaniach rozegranych poza Suwałkami, jutrzejsi gospodarze zdobyli jeden punkt ponosząć siedem porażek.

W 1.kolejce obecnego sezonu ŁKS pewnie pokonał Wigry 5:1, prowadząc po 20. minutach gry już 4:0. Bramki w tamtym spotkaniu zdobywali Łukasz Korzeniecki, Łukasz Wojno, Tomasz Brzozowski, Mateusz Jastrzębski i Kamil Tomczyk. Wojny i Tomczyka w Łomży już nie ma, natomiast Łukasz Korzeniecki przechodzi rehabilitację po zabiegu.

W przypadku skłądu naszego zespołu na jutrzejszy mecz należy spodziewać się kilku debiutów zawodników powracających do Łomży po krótszej lub dłuższej przerwie, ale też premierowych występów naszej młodzieży w oficjalnym spotkaniu. Z calą pewnością liczymy na udaną inaugurację rundy rewanżowej w Naszym wykonaniu.