Newsy

Wracamy z audycją Z18. Gościem – Krzysztof Ogrodziński

Wraz z nowym sezonem wznawiamy spotkania w ramach audycji Z18. Pierwszym gościem w sezonie 2017/2018 będzie trener łomżyńskiego zespołu – Krzysztof Ogrodziński. Zmieniła się również pora emisji – poniedziałek o 10.40.

Z18 to spotkania i rozmowy z osobami związanymi z Łomżyńskim Klubem Sportowym na tematy związane z organizacją, rozgrywkami, planami i dyskusją nad poprzednimi meczami.

Pierwszy w tym sezonie gość to trener łomżyńskiego zespołu Krzysztof Ogrodziński. Prowadzący audycję Bartosz Święciński na pewno poruszy temat początku sezonu w wykonaniu ŁKSu w tym pierwsze w sezonie zwycięstwo nad Turem Bielsk Podlaski.

Emisja pierwszej w tym sezonie audycji w poniedziałek 4 września o godz. 10.40 na falach Radia Nadzieja (103.6 fm).

Z18 będzie można słuchać również w internecie na stronie internetowej radia.