Newsy

Wrócić na zwycięską ścieżkę

Po niedzielnej porażce z rezerwami Jagiellonii przed zawodnikami ŁKS 1926 Łomża chyba wymarzona okazja do rehabilitacji. W Spotkaniu 10. kolejki III ligi w spotkaniu wyjazdowym mierzyć się będziemy z lokalnym rywalem Warmią Grajewo. Spotkania między Naszymi zespołami elektryzują fanów obydwu drużyn więc chyba to powinna być najlepsza motywacja dla łomżyńskiej drużyny. W poprzednim sezonie Warmia nie zdobyła z nami ani jednego punktu, dodatkowo do ostatniej kolejki walcząc o ligowy byt. W obecnych rozgrywkach także prezentuje się zdecydowanie słabiej niż ŁKS 1926 pod wodzą trenera Miłoszewskiego. Spotkania derbowe mają jednak to do siebie, że pozycja w tabeli i aktualna dyspozycja schodzi na dalszy plan a liczy się wola walki i hart ducha. Miejmy nadzieję, że tych w dniu dzisiejszym będzie zdecydowanie więcej po stronie ŁKS-u 1926 Łomża. Początek meczu o godzinie 16.