Newsy

Wspieraj swój Klub – zostań członkiem Łomżyńskiego Klubu Sportowego!

Zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków Naszego Klubu do dołączenia do Naszej piłkarskiej rodziny. 

Członkostwo w ŁKS-ie 1926 to nie tylko możliwość decydowania o losach Naszego Klubu, ale też kandydowania i głosowania w wyborach do Zarządu. Im większa liczba osób w stowarzyszeniu tym Nasz głos jest donośniejszy w rozmowach z potencjalnymi partnerami oraz pozwala budować silną pozycję na tle pozostałych klubów sportowych w Łomży. Każdy chętny ma dwie ścieżki jeśli chodzi o przystąpienie do grona członków ŁKS-u 1926. Przede wszystkim należy w siedzibie Klubu wypełnić deklarację członkowską. Następnie decydujemy o formie opłacania składki członkowskiej. Mamy do wyboru składkę miesięczną w wysokości 10 zł lub za rok z góry w wysokości 120 zł.

Każda osoba decydująca się na opłacenie składki za rok z góry otrzyma spersonalizowaną kartę członkowską i automatycznie stanie się uczestnikiem programu partnerskiego, który będzie dawał możliwość skorzystania z licznych zniżek u naszych partnerów. Szczegóły dostępne w zakładce „Rodzina ŁKS!

Dołącz do Nas!

PS. Jednocześnie zapraszamy wszystkich dotychczasowych członków o opłacanie składek za rok 2017.