Newsy

Wszyscy na Korsze!

W środę o godzinie 18 na Stadionie Miejskim w Łomży po raz pierwszy w tym sezonie ŁKS 1926 Łomża zaprezentuje się swojej publiczności. Po premierowym zwycięstwie z Wasilkowem mierzyć się będziemy z MKS Korsze, które w sobotę uległo u siebie 1:3 Sokołowi Ostróda.

Cieniem na ligowych zmaganiach kładą się wydarzenie ostatnich dni. Jutrzejszy mecz będzie najlepszą okazją, aby okazać solidarność w tych trudnych chwilach z Naszymi dwoma zawodnikami – Piotrem oraz Bartkiem. Wszystkich od zarządu, poprzez sztab szkoleniowy, a zwłaszcza zespół dotknęły tragiczne wydarzenia niedzielnej nocy. Najlepszym sposobem wyrażenia swojego wsparcia dla Nich będzie jak najlepsze zaprezentowanie się w nadchodzącym meczu.

Dlatego też zwracamy się do Państwa z gorącym apelem i prośbą aby w tym dniu być razem z Nami na stadionie i również zamanifestować swoje wsparcie dla poszkodowanych zawodników. Towarzyszące Nam od jakiegoś czasu hasło: „Razem Tworzymy ŁKS” jeszcze nigdy nie było tak aktualne. Pokażmy, że nie są to tylko puste słowa.

Do zobaczenia o 18 na Z18!