Newsy

Wybierz zawodnika sierpnia!

Powracamy do naszej zabawy, która pozwala wyłonić wyróżniającego się zawodnika w mijającym miesiącu. ŁKS 1926 Łomża zaliczył lekki falstart, ale postawa w ostatnich meczach pozwala sądzić, że teraz może być tylko lepiej. Kto wyróżnił się podczas spotkań z MKS Ełk (0:1), Finishparkiet Drwęcą (1:2), Sokołem Ostróda (2:0), Sokołem A. Ł. (2:0) i Świtem (0:0)?

1. Gałązka Damian – fakt, że Damian zgodził się nadal reprezentować barwy ŁKS 1926 dało sygnał, że w Łomży Klub liczy na coś więcej niż walka o utrzymanie. W pierwszych meczach obecnego sezonu pokazał się z dobrej strony m.in. zdobywając gola w meczu z Finisparkiet Drwęcą.

2. Lipiec Paweł – nowy goalkeeper pomiędzy słupkami zastąpił Wienczatka i od razu pokazał, że nie godzi się wyłącznie na rolę rezerwowego. Jego dobra podstawa zapobiegła utracie przynajmniej kilku bramek.

3. Maćkowski Rafał – wrócił „Rambo” jakiego zapamiętaliśmy z rundy jesiennej poprzedniego sezonu. Powracający do składu ŁKS 1926 zawodnik walczy o każdą piłkę, a w łomżyńskiej koszulce wyraźnie odżył.

4. Sadowski Michał – wypożyczony z Wisły Płock napastnik reprezentuje wysoki poziom. W formacji ofensywnej walczy o każdą piłkę, a jego czujna postawa na boisku nagrodziła go gole z Sokołem Ostróda.

5. Wasiulewski Paweł – „Strażak” przebojem wdarł się do pierwszego składu ŁKS 1926 Łomża. Dobrze przepracowany okres przygotowawczy procentuje dobrą grą w środku obrony wspólnie z Melao.

Do 6 września możecie Państwo głosować na zawodnika sierpnia. Podobnie jak w poprzedniej rundzie na zawodnika miesiąca czeka voucher do Sushi na wynos!