Newsy

Wygrana na zakończenie sezonu

W meczu ostatniej, 30 kolejki IV ligi Łomżyński Klub Sportowy pokonał KS Wasilków 4:0 i zakończył ligowe zmagania na 3. miejscu.

Przez cały mecz to zawodnicy z Łomży mieli zdecydowaną przewagę w tym spotkaniu co poskutkowało wygraną różnicą czterech goli. Zakończyliśmy sezon z 71 punktami na koncie i zdobytymi 103 golami. Rywale trafiali do naszej bramki 31 razy.

Zespół wznowi przygotowania do nowego sezonu 11 lipca.

ŁKS Łomża – KS Wasilków 4:0 (2:0).

gole: Maćkowski 8′,45′, Melao 33′, Sokołowski 55′.
żółte kartki: Csiszar, Malao, Kadłubowski, Walczak.

ŁKS: Hremza – Poreda (69’Waszkiewicz), Dobrowolski, Melao, Kamienowski (46’Antonowicz) – Walczak, Kadłubowski (84’Grycel), Żebrowski (69’Cudakiewicz) – Sokołowski, Maćkowski (77′ Brzozowski), Csiszar.