Newsy

Wygrana w Legionowie

W kolejnej grze kontrolnej ŁKS okazał się lepszy od lidera III ligi – Legionovii Legionowo.

Pierwsza część spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem. Bramki dla naszego zespołu w drugiej połowie zdobywali: Parker Csishar oraz Rafał Maćkowski (dwie), jedno trafienie to gol samobójczy gospodarzy.

Po długiej przerwie od rozgrywania spotkań w Łomży w najbliższy weekend wracamy na własny obiekt. W sobotę rozegramy dwa sparingi. O godzinie 10.00 zmierzymy się z Wissą Szczuczyn, a o 12.00 z Puszczą Hajnówka.

Legionovia Legionowo – ŁKS Łomża 2:4 (0:0).

gole: Smuga 76′, Gołąb 79′ – Cishar 72′, Maćkowski 80′,88′, gol samobójczy 89′.

Legionovia: Błesznowski – Koperski, Budek, Borkowski, Wojdyga, Karabin, Zawodnik testowany, Zjawiński, Smuga, Pociecha, Papazjan. W spotkaniu wystąpili także: Gołąb, Selibórski, Sołdaj.

ŁKS: Hremza (46′ Timashkov) – Poreda, Dobrowolski, Melao, Antonowicz (46’Kadłubowski) – Grycel (46’Kacprzyk), Csishar (46’Korzeniecki), Walczak (60’Żebrowski) – Cudakiewicz (46′ Sokołowski), Maćkowski, Xahne Reid (67’Csishar)