Newsy

Wysokie zwycięstwo ŁKS-u

W 26. kolejce rozgrywek „KEEZA” IV ligi ŁKS rozgromił na własnym stadionie Sokoła Sokółka 7:0 (3:0).

Od pierwszej minuty spotkania to nasza drużyna dyktowała warunki na boisku. Już w 13. minucie meczu wynik spotkania otworzył Mateusz Jastrzębski. Ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie dwie minuty później. Po szybko strzelonych bramkach gra nieco się uspokoiła. ŁKS spokojnie rozgrywał piłkę nie pozwalając drużynie gości na stworzenie zagrożenie pod Naszą bramką. Kolejny cios zadaliśmy w 42. minucie meczu, swoje trzecie trafienie w meczu zaliczył Mateusz Jastrzębski, schodziliśmy więc do szatni prowadząc 3:0.

Druga połowa spotkania zaczęła się dla naszej drużyny znakomicie. W 46. minucie na strzał z około 40 metrów zdecydował się Hubert Cendrowski. Fatalny błąd popełnił bramkarz Sokoła i piłka po raz czwarty znalazła się w bramce Sokółki. Niespełna 5. minut później efektowny rajd prawą stroną przeprowadził Konrad Kamienowski strzelając piątą bramkę dla ŁKS-u w tym spotkaniu. W 76. minucie w polu karnym gości faulowany był Patryk Szymański, który okazał się pewnym egzekutorem rzutu karnego. Wynik na 7:0 ustalił Tomasz Brzozowski, wykańczając ładną akcje naszego zespołu.

Poza wysokim zwycięstwem wartym odnotowania jest debiut kolejnego młodego zawodnika w naszym zespole. W 78. minucie pierwsze minuty w barwach ŁKS-u zaliczył Przemysław Żebrowski (rocznik 2005), zmieniając Łukasza Kordala (2004).

ŁKS Łomża – Sokół Sokółka 7:0 (3:0).
Bramki: Jastrzębski 13′, 15′, 42′, Cendrowski 46′, Kamienowski 50′, Szymański 76′, Brzozowski 81′.
żółte kartki: Walczak, Brzozowski.

ŁKS: Długołęcki – Poreda (60’Dobrowolski), Cendrowski, Melao, Kamienowski – Kordal (78’Żebrowski), Walczak (67’Łukasik), Zalewski – Szymański, Koc (46′ Brzozowski), Jastrzębski (67′ Cudakiewicz).