Newsy

XXVII KOLEJKA: MOSP BIAŁYSTOK 3:3 ŁOMŻYŃSKI KLUB SPORTOWY

Wpadka lidera, białostocka młodzież punkty nam zabiera 👀

📍06.05.2023-15:00-MOSP Białystok – Łomżyński Klub Sportowy 3:3

⚽️5’ Wołosik, 22′ Wołosik, 90′ ? – 16’ Dobrowolski, 39’ Sokołowski, 43’ Felipe (k).

SKŁAD: 12. TSHIMASHKOU IVAN  6. REINALDO MELAO  4. DOBROWOLSKI KAMIL (Kpt) 10. SOKOŁOWSKI PATRYK 27. MICHASIEWICZ MATEUSZ  8. WALCZAK WIKTOR (Kpt) 11. ŚWIDERSKI ŁUKASZ  5. KAMIENOWSKI KONRAD 99. KWACZRELISZWILI SEBASTIAN 23. SILVA DA SILVA LUIS FELIPE  20. BEDNAREK DAMIAN

Łomżyński Klub Sportowy po 27 kolejkach z dorobkiem 61 punktów jest wiceliderem ligi, liderem jest Tur ma 62 pkt, trzeci Ruch Wysokie Mazowieckie 57.

Warto dodać, że klub z Białegostoku wraz z Podlaskim Związkiem Piłki Nożnej kolejny rok blokuje przyjazd kibiców Łomżyńskiego Klubu Sportowego, którzy chcieli dopingować swoją drużynę w tak ważnym meczu. Jeżeli klub gospodarzy nie potrafi zapewnić bezpieczeństwa zawodnikom drużyny gości przed kibicami gospodarzy, którzy grożą zawodnikom oraz wulgarnie ich obrażają tuż zza linii boiska (jak taki obiekt jest dopuszczany do rozgrywek?) oraz nie potrafi zorganizować tak spotkania na własnym obiekcie aby przyjąć kibiców gości, to jaki jest sens udzielania tego typu klubom licencji na grę na najwyższym szczeblu regionalnych rozgrywek seniorskich? Gdzie w takim postępowaniu szukać zasady fair play? Dla kogo te rozgrywki są organizowane? #piłkanożnadlakibiców!