Newsy

Z Bytovią w Pucharze Polski

Drutex-Bytovia Bytów to rywal Łomżyńskiego Klubu Sportowego w Rundzie Wstępnej Pucharu Polski na szczeblu centralnym. Zwycięstwo na poziomie okręgowym w poprzednim sezonie to, oprócz pucharu i medali, również szansa stawienia czoła wyżej notowanym przeciwnikom z całej Polski.

Już w sobotę 15 lipca o godz. 17.00 na łomżyńskim stadionie zawodnicy łomżyńskiego zespołu podejmą I ligową drużynę Bytovii, która w barażach o utrzymanie w pierwszoligowym gronie pokonał zespół Radomiaka Radom.

W przypadku zwycięstwa ŁKS 1926 Łomża zagra z lepszą drużyną pojedynku MKP Szczecinek – Błękitni Stargard.

Będzie to pierwszy oficjalny mecz w sezonie łomżyńskiego zespołu i zarazem debiut w roli szkoleniowca nowego trenera ŁKS 1926 Łomża.

Zapraszamy na Z18! Pokażmy, że #razemtworzymylks!