Newsy

Z Concordią o bezcenne punkty

W spotkaniu 25. kolejki III ligi ŁKS 1926 Łomża podejmie w sobotnie popołudnie Concordię Elbląg.

Po niespodziewanej i przykrej porażce w środku tygodnia nasi piłkarze bardzo szybko dostają okazję do zrehabilitowania się po ostatnim niepowodzeniu. Z całą pewnością może być to dość istotny mecz dla układu tabeli. Concordia wraz z Jagiellonią otwiera stawkę zespołów balansujących na granicy awansu i spadku. Przed jutrzejszym meczem mamy nad obiema drużynami 10 punktów przewagi i niezwykłą okazję aby jutro jeszcze ją powiększyć tym bardziej, że Jagiellonia będzie podejmowana w Ostródzie przez miejscowy Sokół. W dwóch innych, także zapowiadających się niezwykle ciekawie z punktu układu ligowej tabeli meczach MKS Ełk podejmie Finishparkiet a Znicz Biała Piska Huragan Morąg.
Trener Mateusz Miłoszewski ma przed jutrzejszym spotkaniem do dyspozycji wszystkich zawodników. W przerwie jutrzejszego meczu już tradycyjnie do wylosowania będzie zestaw do „łomżingu” ufundowany przez producenta marki „Łomża”, a także słuchawki, których fundatorem jest sklep „Lpelektronik” i voucher do wykorzystania w barze „Magia”.
Serdecznie zapraszamy!

ŁKS 1926 Łomża – Concordia Elbląg
sobota, 16.04.2016 r. – godzina 16.00
Stadion Miejski w Łomży